KURUMSAL

  • Kurumsal

Kurumsal


Şirketimiz, İMC MEDİKAL, modern engelli araç ve gereçlerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalara ve müşterilerine aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu yüksek kalitede hizmet, müşteri sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza ve müşterilerimize olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Geldiğimiz noktanın gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, müşterilerimizin bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz.
 
Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini hizmete adamış, özverili ve İMC MEDİKAL’li olmaktan gurur duyan ekibimizdir. 
 
Türkiye’de ve dünyada  bu alandaki hizmetlerin gelişimini sürekli olarak izleyip, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları ülkemize getirmeyi, hizmet sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedefliyoruz. 
 
Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere  medikal  alanında akademik bir kurum oluşturacağız. 
 
Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi hizmet sunulmasını amaçlayan politikaların ve sistemlerin oluşturulması sürecinde herzaman ülkemizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. 3D Fuar Standlarımız

E-Posta Aboneliği

İMC Medikal'den anında haberdar olmak
için lütfen e-mail abonesi olun

* Ankara Seo Hizmeti

aaaa

İMC Medikal ©2015 All Rights Reserved | Design By Web Tasarım | Seo